KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13878126
nr 1387 8126
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, daterad 1987, Söder Mälarstrand. Motivet: 54x47cm, yttermått inklusive ram: 74x35cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 29 mars 2021
kl 19:23:32
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén